Відбулося засідання оперативної розширеної наради

опубліковано 4 вер. 2017 р., 01:45 Інформаційно-довідковий центр

04 вересня 2017 року в приміщенні великої зали Броварської районної державної адміністрації виконуючий обов’язки голови Ю.С. Плакся провів розширену оперативну нараду.

В нараді взяли участь: голова Броварської районної ради С.М. Гришко, заступник голови Броварської райради А.В. Гоголіна, керівник апарату Броварської районної державної адміністрації К.В. Прянішнікова, начальники управлінь, відділів, служб, секторів адміністрації, керівники управлінь, відділів, служб району, голови сільських та селищних рад, представники засобів масової інформації.

Згідно порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Про роботу відділу ведення Державного реєстру виборців Броварської райдержадміністрації під час підготовки та проведення перших виборів депутатів та селищного голови Великодимерської об’єднаної територіальної громади 29 жовтня 2017 року.
   Вирішили:
   - дати доручення головам сільських рад щодо облаштування пандусами виборчих дільниць, котрі не оснащені такими.

2. Про стан виконання заходів по протидії захворюваності на туберкульоз в районі.
   Вирішили:
   - вирішити питання щодо виділення коштів для забезпечення технічних умов лабораторій туберкульозного відділення Броварської центральної районної лікарні.

3. Інформація про роботу Броварського міськрайонного управління статистики.
   Вирішили:
   - підготувати листа до  Броварського міськрайонного управління статистики щодо я налагодження співпраці між управлінням та Броварською районною державною адміністрацією.

4. Про підсумки підготовки навчальних закладів до початку нового 2017-2018 навчального року.

5. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
   Вирішили:
   - провести засідання робочої групи щодо розчищення ліній електропередач від зелених насаджень.