Відбулося засідання робочої групи з підготовки заходів спрямованих на відзначення 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні

опубліковано 24 квіт. 2012 р., 06:59 Інформаційно-довідковий центр
    24 квітня – у малій залі Броварської райдержадміністрації під головуванням голови Броварської районної державної адміністрації П.П.Іваненка відбулося засідання робочої групи з підготовки заходів спрямованих на відзначення 67 річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та підготовки до автопробігу «Пишаємось великою Перемогою».
    У засіданні взяли участь керівник апарату адміністрації Ю.І.Кушніренко, заступник голови Броварської районної ради В.Є.Шульга, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Л.П.Яіцька, начальник відділу культури та туризму Г.П.Унгуряну та інші.