Відбулось чергове засідання районного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районні проведення антитерористичної операці

опубліковано 30 лип. 2014 р., 06:36 Інформаційно-довідковий центр

30 липня – у малій залі райдержадміністрації під головуванням першого заступника голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшина відбулось чергове засідання районного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районні проведення антитерористичної операці.
    На засіданні штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районні проведення антитерористичної операції піднімалися наступні питання:

-          робота «Гарячої лінії»;

-          влаштування дітей переселенців з Півдня та Сходу країни  до навчальних закладів Броварського району;

-          надання юридичного супроводу сім’ям військовослужбовців та  переселенцям з Півдня та Сходу країни;

-          надання матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, що знаходяться в зоні АТО;

-          надання інформації в місцевих ЗМІ про роботу штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районні проведення антитерористичної операції.