Відбулось перше засідання Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 10 лист. 2015 р., 22:43 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 10 лист. 2015 р., 22:54 ]
    10.11.2015 – відбулось перше засідання Броварської районної ради VII скликання.
    На засіданні сесії були присутні голова райдержадміністрації В.О.Сінько, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів і служб району, сільські, селищні голови, представники громад населених пунктів, представники громадських організацій, місцеві ЗМІ.
    Голова Броварської районної територіальної виборчої комісії зачитала перелік новообраних депутатів та привела їх до присяги.
    Після прийняття присяги було обрано тимчасову президію зі складу 5 партій, що набрали найбільшу кількість голосів і тимчасову лічильну комісію зі складу трьох партій, які набрали найменшу кількість голосів.
    34 голосами «за» головою Броварської районної ради було обрано С.М.Гришка, 28 голосами «за» заступником голови Броварської районної ради було обрано А.В.Гоголіну.
    Закінчилось засідання першої сесії Броварської районної ради VII скликання привітанням присутніх керівництва Броварської районної ради.

10 листопада 2015 р.