Відбулось свято обдарованих дітей та учнівської молоді у Броварському районі

опубліковано 18 трав. 2015 р., 00:20 Інформаційно-довідковий центр

Дружня шкільна спільнота.
Високий натхнений наш злет.
В науці, у спорті, в мистецтві
Ми разом крокуєм вперед.

15 травня 2015 року в актовій залі Броварської райдержадміністрації відбулося щорічне традиційне свято обдарованих дітей та учнівської молоді «Таланти твої, Броварщино!»
    У вітальному слові голова Броварської районної державної адміністрації Сінько Володимир Олександрович привітав присутніх з Днем сім’ї, який відзначаються саме 15 травня та відзначив подяками родини:
- Дейкун Вячеслава Вікторовича та Дейкун Валентину Юлдашівну, які виховали трьох своїх дітей та взяли на виховання четверо дітей, позбавлених батьківського піклування, серед яких троє дівчаток з Донецької та Луганської областей;
- Маму-виховательку сімох діток, які залишилися без батьківського піклування – Проскурню Катерину Володимирівну;
- Батьків-вихователів Фадєєва Володимира Арсентійовича та Фадєєву Ларису Олександрівну на вихованні яких семеро прийомних дітей.
- Прийомну сім’ю з с.Русанова, педагогів за фахом, – Юрченка Григорія Мусійовича (вчитель іноземної мови) та Зінь Оксану Романівну (директор школи), які мають багаторічний досвід виховання як власних дітей так і прийомних. З 2006 року родинне тепло та затишок знайшли троє прийомних діток.
    До присутніх з вітальним словом також звернулися:
- голова районної ради Гришко Сергій Миколайович;
- заступник голови Броварської районної державної адміністрації Прянішнікова Катерина Валеріївна;
- депутат Київської обласної ради Вайсфельд Леонід Аронович ;
- методист вищої категорії консультаційно-методичного відділу Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Бакал Сергій Миколайович;
- начальник відділу освіти Броварської районної державної адміністрації Чайка Людмила Григорівна.
    У щирій, святковій атмосфері освітянська родина вітала учнів-переможців інтелектуальних і творчих конкурсів, спортивних змагань та їх наставників.
    Серед відзначених: учень Великодимерського НВК Кондратенко Олег, що виборов ІІІ місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики у м. Чернівці; учениці 10 класу Товстенко Тетяна (Великодимерський СЗО НВК) та Тимошенко Юлія (Мокрецький НВК), які завдяки перемозі у конкурсі FLEX здобули можливість перебувати та навчатися у США протягом наступного навчального року; учениця 11 класу Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ступенів Коровай Карина, яка отримала 200 балів на ЗНО з української мови та літератури; вихованці Броварського районного центру туризму і центру дитячої та юнацької творчості, які здобули значних результатів на обласному та всеукраїнському рівнях.
    У ході урочистостей юні вихованці та колективи навчальних закладів району приємно вразили присутніх своїми талантами, а вихованці центру дитячої та юнацької творчості представили яскраву та різнопланову виставку робіт.
    Сьогоднішні перемоги наших школярів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зросту. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Обдаровані діти – це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта держави. Їм відкривати всесвітні таємниці, сягати нових вершин, розбудовувати рідну країну. Їм бути господарями на цій землі. Їм належить майбутнє. Хай же буде воно щасливим!
    Нових творчих злетів вам на вершинах її Величності науки.

15 травня 2015 р.