Відбулось урочисте підписання проекту Європейського союзу та програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза ІІІ

опубліковано 9 лют. 2015 р., 04:53 Інформаційно-довідковий центр
    В приміщенні сільських рад сіл Зазим’є, Красилівка, Шевченкове та селищної ради Великої Димерки відбулось урочисте підписання проекту Європейського союзу та програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Фаза ІІІ, метою якого є сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив.
    В урочистому підписанні взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, начальник відділу економіки О.В.Козачок, депутати та активісти сіл.
    Від імені населених пунктів угоду підписували сільський голова с.Засим’є Л.В.Спичак, сільський голова с.Шевченкове В.М.Дяченко, сільський голова с.Красилівка Р.Л.Нагібіна, Великодимерський селищний голова А.Б.Бочкарьов. Від імені керівництва проекту Європейського союзу та програми ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» координатор Київського ОПВ С.М.Василенко.
    На реалізацію Проекту, району виділено грант в розмірі 40 тис. доларів США.

9 лютого 2015 р.