Відбулось відкриття пам’ятного знаку військовослужбовцям, що загинули під час виконання службових обов’язків в зоні АТО

опубліковано 13 жовт. 2015 р., 04:14 Інформаційно-довідковий центр
    13 жовтня – керівник апарату адміністрації К.В.Прянішнікова взяла участь у відкритті пам’ятного знаку, на території військової частини села Семиполки, військовослужбовцям, що загинули під час виконання службових обов’язків в зоні АТО.
    В заході взяли участь заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк, голова районної ради С.М.Гришко, матері загиблих військовослужбовців, сільський голова с.Семиполки М.П.Василенко, голова громадської організації Комітет по наданню допомоги військовослужбовцям Л.А.Вайсфельд, військовий комісар В.А.Ноженко, демобілізовані із зони АТО військовослужбовці, військовослужбовці, що проходять службу в в/ч Семиполки.
    Зі словами вдячності до присутніх зверталися заступник голови Київської облдержадміністрації Д.В.Христюк, голова районної ради С.М.Гришко, матері загиблих військовослужбовців, сільський голова с.Семиполки М.П.Василенко, військовий комісар А.В.Ноженко.
    Присутні поклали квіти біля пам’ятного знаку та вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та залпами військового салюту.

13 жовтня 2015 р.