Відбулось засідання 22 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання

опубліковано 29 груд. 2016 р., 05:33 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 29 груд. 2016 р., 05:41 ]

29 грудня  відбулось засідання 22 позачергової сесії Броварської районної ради VIІ скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В засіданні сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації Ю.С.Плакся.
    На розгляд 22 позачергової сесії районної ради VІІ скликання виносилося наступні питання:
    1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 14 січня 2016 року № 65-7 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2016 рік» та додатків до нього.
    2. Про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території Броварського району (інформація Броварського місцевого прокурора).
    3. Різне.
    По розглянутим питанням прийняті позитивні рішення.