Відбулось засідання 43 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання

опубліковано 25 груд. 2014 р., 04:55 Інформаційно-довідковий центр

25 грудня
– відбулось засідання 43 чергової сесії Броварської районної ради VI скликання під головуванням голови районної ради С.М.Гришко.
    В роботі сесії взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, депутати Броварської районної ради, Броварський міжрайонний прокурор Р.Ю.Олефіренко, начальники управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, сільські, селищні голови, місцеві ЗМІ.
    На сесії розглядалося 18 питаннь:
1. Про затвердження плану роботи районної ради на 2015 рік;
2. Про затвердження Програми соціально-економічного культурного і духовного розвитку Броварського району на 2015 рік;
3. Про порядок визначення категорії учнів, які забезпечуються безкоштовним харчуванням;
4. Про затвердження кошторису на 2015 рік до Програми діяльності Броварської районної організації інвалідів війни, Збройних Сил та учасників бойових дій на 2013-2015 роки;
    На сесії були розглянуті інші 14 питань по яких були прийняті відповідні рішення.