Відбулось засідання 49 позачергової сесії Броварської районної ради

опубліковано 18 жовт. 2018 р., 05:06 Інформаційно-довідковий центр
   18 жовтня 2018 року відбулось засідання 49 позачергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка.

В роботі сесії взяв участь: перший заступник голови Ю.С. Плакся, виконуючий обов'язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, депутати районної ради, представники ЗМІ.

Відповідно до порядку денного розглянуто наступні питання:
   1. Звіт про виконання районного бюджету Броварського району за 9 місяців 2018 року.
   2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2018 рік
   3. Про внесення змін до Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2017 – 2018 роки.
   4. Про внесення змін до Районної цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки на 2018-2021 роки
   5. Про внесення змін до районної Програми заходів з ліквідації стихійних сміттєзвалищ на території Броварського району на 2017-2018 роки.
   6. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 березня 2018 року № 520-39-VII «Про затвердження Програми «Забезпечення безкоштовними інсулінами інсулінозалежних хворих жителів Броварського району на 2018 рік».
   7. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   8. Різне.