Новини‎ > ‎

Відбулось засідання 50 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання

опубліковано 22 лист. 2018 р., 06:45 Інформаційно-довідковий центр
   22 листопада 2018 року відбулось засідання 50 чергової сесії Броварської районної ради VII скликання під головуванням голови Броварської районної ради С.М.Гришка. 


    В роботі сесії взяв участь: голова Броварської районної державної адміністрації М.Ф. Клименко, заступник голови Броварської районної ради А.В. Гоголіна,  перший заступник голови Ю.С. Плакся, виконуючий обов'язки керівника апарату Н.В. Грабовецька, депутати обласної та районної ради, представники ЗМІ, громадськість району.


   На розгляд 50 чергової сесії районної ради VІІ скликання винесено такі питання:
   1. Про внесення змін до рішення сесії районної ради VII скликання від 21 грудня 2017 року № 468-35 позач.-VII «Про районний бюджет Броварського району на 2018 рік» та додатків до нього.
   2. Про хід виконання районної Програми соціально-економічного, культурного, духовного розвитку Броварського району за 9 місяців 2018 року.
   3. Про хід виконання районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
   4. Про затвердження змін до плану фінансового забезпечення районної програми «Турбота» 2016-2020 роки на 2018 рік.
   5. Про затвердження Плану фінансового забезпечення на 2019 рік районної Програми «Турбота» на 2016-2020 роки.
   6. Про затвердження Програми організації харчування учнів та вихованців закладів освіти Броварського району на 2019 рік.
   7. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень делегованих районною радою з питань забезпечення відповідно до законодавства розвитку фізичної культури і спорту, туризму сприяння роботі асоціацій, інших громадських та неприбуткових організацій, які діють у сфері фізичної культури і спорту, сім'ї та молоді.
   8. Про хід виконання Програми розвитку інклюзивного навчання в навчальних закладах Броварського району на 2017-2019 роки.
   9. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 березня 2018 року № 521-39-VII «Про затвердження Програми «Підтримка служби переливання крові Броварської ЦРЛ та розвитку донорства в Броварському районі на 2018 рік».    
   10. Про затвердження Програми щодо вдосконалення соціальної роботи із сім’ями, дітьми та молоддю у Броварському районі на 2019-2021 роки.
   11. Про внесення змін до Програми відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у державній, виробничій, творчій та інших сферах діяльності на 2017-2018 роки
   12. Про затвердження Програми відзначення та вшанування окремих працівників, трудових колективів, які досягли високого професіоналізму і визначних успіхів у державній, виробничій, творчій та інших сферах діяльності на 2019-2020 роки.
   13. Про внесення змін до Плану фінансового забезпечення Програми збереження фондів Трудового архіву Броварського району на 2018 рік.
   14. Про хід виконання програми залучення інвестицій та поліпшення інвестиційного клімату в Броварському районі на 2017-2019 роки.
   15. Про хід виконання районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою з питань сприяння інвестиційної діяльності на території району.
   16. Про хід виконання Комплексної програми профілактики: злочинності, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян на території Броварського району Київської області на 2017 – 2018 роки.
   17. Про затвердження районної Програми підготовки та виховання захисників Батьківщини, військово-фахової орієнтації молоді, організації та проведення приписки, призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом в Броварському районі на 2019 рік.
   18. Звіт постійної комісії з питань земельних відносин, агропромислового розвитку.
   19. Звіт постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.
   20. Звіт постійної комісії з питань архітектури, будівництва, промисловості, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, інформатизації, підтримки підприємництва, інвестицій та міжнародних зв’язків.
    21. Звіт директора комунального закладу «Центр муніципального управління та розвитку місцевого самоврядування» Броварської районної ради Київської області.
   22. Звіт директора комунального закладу «Броварська районна вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів із заочною формою навчання Броварського району Київської області».
   23. Звіт директора комунального закладу «Броварський районний центр дитячої та юнацької творчості» Броварської районної ради Київської області.
   24. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)».
  25. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Школа естетичного виховання (Дитяча школа мистецтв)» Броварського району Київської області.
  26. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система».
  27. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Броварський районний будинок культури».
  28. Звіт директора комунального закладу Броварської районної ради «Дитячо-юнацька спортивна школа».
  29. Звіт директора комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
  30. Звіт директора комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління житлово-комунального господарства» Броварської районної ради.
  31. Про внесення змін і доповнень і затвердження нової редакції Статуту Комунального некомерційного підприємства Броварської районної ради «Броварський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».
  32. Про передачу на баланс комунального закладу Броварської районної ради «Броварська районна централізована бібліотечна система» майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Броварського району.
  33. Про погодження штатного розпису, сітки штатного розпису та структури комунального підприємства «Броварське районне виробниче управління об’єднання шкільних їдалень» Броварської районної ради Київської області.
  34 Різне.
Comments