опубліковано 5 лют. 2016 р., 04:20 Інформаційно-довідковий центр

05 лютого  перший заступник голови Броварської райдержадміністрації Щербаков О.О. провів засідання Броварської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де на порядок було винесено наступні питання:
1. Про епідеміологічну ситуацію в Броварському районі по захворюваності на грип та ГРВІ.
2. Про погодження переліку підприємств, розташованих в Броварському районі, які підлягають обов’язковому обслуговуванню державними аварійно-рятувальними службами.
3. Про затвердження «Плану дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, районних установ, підприємств та організацій Броварського району з підготовки і забезпечення пропуску весняної повені, льодоходу та паводків у 2016 році».
    Комісією було прийнято рішення розпочати призупинений навчально-виховний процес в загальноосвітніх навчальних закладах Броварського району з 08.02.2016.