Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській райдержадміністрації

опубліковано 1 бер. 2016 р., 04:22 Інформаційно-довідковий центр

01 березня - перший заступник голови районної державної адміністрації О.О.Щербаков провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській райдержадміністрації.
    В нараді взяли участь начальник управління ветеринарної медицини в Броварському районі Ситюк В.Г., головний лікар Броварського районного управління держсанепідслужби О.В.Вакарчук.
    На засіданні комісії було вирішено оголосити неблагополучними пунктами по сказу СТ «Десенка», ОСТ урочища «Зазим’я», та визнати прилеглу територію в радіусі 10 км. Загрозливою зоною, до складу якої входять населені пункти: Зазим’я, с.Рожівка, смт.Калинівка, частина м.Бровари по вул.Київська, лісовий масив Деснянського району с.Києва, с.Погреби, с.Осещина та с.Новосілки Вишгородського району і обмежується зовнішніми межами вказаних населених пунктів.