Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській райдержадміністрації на якій було прийнято рішення оголосити населені пункти смт. Калита, с.Опанасів, с.Заворичі, с.Мокрець, с.Бервиця, с.Бобрик, с.Шевченкове, с.Гайове, с.Рудня, с.Семиполки благополучними щодо африканської чуми свиней

опубліковано 12 лют. 2016 р., 05:53 Інформаційно-довідковий центр

12 лютого - перший заступник голови районної державної адміністрації О.О.Щербаков провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Броварській райдержадміністрації.
    В нараді взяли участь начальник управління ветеринарної медицини в Броварському районі Ситюк В.Г., головний лікар Броварського районного управління держсанепідслужби О.В.Вакарчук, керівники та спеціалісти сільськогосподарських підприємств, які утримують свиней та м’ясопереробних підприємств району, представники районної державної лабораторії ветеринарної медицини району та інші.
    На порядку денному комісії розглядалися питання: «Зняття карантину з населених пунктів смт. Калита, с.Опанасів, с.Заворичі, с.Мокрець, с.Бервиця, с.Бобрик, с.Шевченкове, с.Гайове, с.Рудня, с.Семиполки щодо африканської чуми свиней в Броварському районі Київської області».
    Комісія прийняла рішення оголосити населені пункти смт. Калита, с.Опанасів, с.Заворичі, с.Мокрець, с.Бервиця, с.Бобрик, с.Шевченкове, с.Гайове, с.Рудня, с.Семиполки благополучними щодо африканської чуми свиней.