Новини‎ > ‎

Відбулось засідання громадської ради при голові райдержадміністрації, де обговорили питання щодо суспільної – політичної ситуації в Україні

опубліковано 29 січ. 2014 р., 09:05 Інформаційно-довідковий центр
    28 січня – в приміщенні великої зали райдержадміністрації перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин спільно з заступником голови райдержадміністрації К.В.Прянішніковою взяли участь у засіданні громадської ради при голові райдержадміністрації, де обговорили питання щодо суспільної – політичної ситуації в країні. 
    Як зазначив перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин
    - В країні необхідно робити все можливе, для того, щоб зберегти громадський порядок та спокій в державі. В районі збережено і працюють заклади медицини, освіти, установи які забезпечують життєдіяльність району, фінансуються всі соціальні програми, виплачується заробітна плата та пенсії. Але є стурбованість у мешканців Броварського району, керівництва району щодо подій, що сталися в місті Києві та в регіонах України. 
    Підсумовуючи заслухане питання члени громадської ради при голові райдержадміністрації вирішили підтримати резолюцію від громади Броварського району, яка була прийнята на мітингу цього ж дня.

28 січня 2014 р.


Comments