Відбулось засідання колегії

опубліковано 23 трав. 2013 р., 07:07 Інформаційно-довідковий центр
    23 травня – у великій залі райдержадміністрації заступник голови Броварської районної державної адміністрації О.В.Онашко провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про хід заготівлі кормів та стан підготовки до збирання ранніх зернових урожаю 2013 року.
2. Про стан заборгованості зі сплати внесків до пенсійного фонду.
3. Про організацію відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району в 2013 році.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Плосківської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.