Новини‎ > ‎

Відбулось засідання колегії

опубліковано 15 квіт. 2014 р., 05:45 Інформаційно-довідковий центр
    15 квітня – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, міжрайоний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації. 

15 квітня 2014 р.

    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання: 
1. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2014 рік за І квартал 2014 року. 
2. Про підбиття підсумків проходження опалювального сезону у 2013-2014 років в Броварському районі. 
3. Про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Семиполківської сільської ради. 
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району. 
    До присутніх звертався голова міськрайонної громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» М.М.Хрущенко який запросив учасників колегії взяти участь у мітингу – реквієму з нагоди 28 річниці Чорнобильській катастрофи, що відбудеться 24 квітня у м.Бровари. 
    До присутніх також звертався міжрайоний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, щодо розгляду сільськими, селищними головами звернень громадян.
Comments