Відбулось засідання колегії

опубліковано 16 жовт. 2014 р., 06:32 Інформаційно-довідковий центр
    16 жовтня – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    Перед початком колегії виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова спільно з головою районної ради С.М.Гришко вручили почесний знак «Мати-героїня» шести жінкам Броварського району, що народили і виховали п’ятьох і більше дітей.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2014 рік за 9 місяців 2014 року.
2. Про підсумки відпочинку та оздоровлення дітей Броварського району в 2014 році.
3. Про стан охорони праці на території Броварського району.
4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Богданівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

16 жовтня 2014 р.