Відбулось засідання колегії Броварської райдержадміністрації

опубліковано 22 серп. 2014 р., 04:42 Інформаційно-довідковий центр
    21 серпня голова Броварської райдержадміністрації Олег Кищук провів засідання колегії райдержадміністрації на якій були присутні члени колегії , голови сільських, селищних ради, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, керівники організацій та служб району, директори загальноосвітніх шкіл та дитсадків району.
    На колегії  були розглянуті наступні питання  питання:
    1. Про стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів Броварського району до роботи в 2014-2015 навчальному році.
    2. Про питання соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території і районів проведення антитерористичної операції.
    3. Про затвердження заходів щодо підготовки до посіву озимих культур під урожай 2015 року.
    4. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Княжицької сільської ради.
    5. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Красилівської сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях членами колегії були прийняті відповідні рішення та додаткові доручення.