Відбулось засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 18 вер. 2014 р., 22:54 Інформаційно-довідковий центр

19 вересня 2014 р.

18 вересня – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки  голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.

На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.

На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
    1. Про стан боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Броварського МВ (з обслуговування м. Бровари та Броварського району) ГУ МВС України в Київській області на території Броварського району. Стан взаємодії Броварського МВ та Броварської райдержадміністрації.
     2. Про стан транспортного обслуговування на території Броварського району.
     3. Про роботу служби у справах дітей та сім’ї по соціальному захисту багатодітних сімей та присвоєнню почесного звання України «Мати-героїня».
     4. Інформація про роботу Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.