Відбулось засідання колегії Броварської районної державної адміністрації

опубліковано 21 лип. 2016 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр
    21 липня – у великій залі райдержадміністрації голова Броварської райдержадміністрації В.О.Сінько провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації.
    На колегії присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови райдержадміністрації, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації.
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання:
1. Про стан виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року.
2. Про хід виконання Програми соціально-економічного, культурного та духовного розвитку Броварського району на 2016 рік за І півріччя 2016 року.
3. Про стан кадрової роботи в Броварській райдержадміністрації за І півріччя 2016 року.
4. Криміногенна ситуація в Броварському районі. Стан матеріально-технічного забезпечення роботи поліції.
5. Інформація про ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації яка сталася в с. Літочки вул. Молодіжна, 1.
6. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Бобрицької сільської ради.
    По всіх розглянутих питаннях прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.

21 липня 2016 р.