Новини‎ > ‎

Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

опубліковано 20 вер. 2013 р., 05:22 Інформаційно-довідковий центр
    19 вересня – у великій залі райдержадміністрації виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів засідання колегії Броварської районної державної адміністрації. 
    На колегії присутні голова районної ради А.В.Деменко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату, члени колегії, начальники управлінь, відділів та служб району, голови сільських та селищних рад, місцеві засоби масової інформації. 
    Перед початком колегії виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин, голова районної ради А.В.Деменко урочисто вручили 21 медалей «За доблесну працю» з нагоди 90-річчя утворення Броварського району кращим сільським, селищним головам і працівникам організацій району. 
    На порядку денному колегії розглядалися наступні питання: 
1. Про взаємодію Броварської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Київській області з Броварською районною державною адміністрацією по виконанню Конституції, законів України та надходжень до зведеного бюджету Броварського району. 
    По даному питанню винесений і підтриманий всіма членами Колегії Броварської райдержадміністрації проект розпорядження у відповідності до якого п.1 Визнати незадовільною роботою начальника Броварської об’єднаної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Київській області Гуцала А.В.                   п.2 Відповідно до Указу Президента України від 24.05.2013 №307/2013 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території» порушити питання перед керівником Головного управління Міндоходів у Київській області про усунення із займаної посади начальника Броварської об’єднаної податкової інспекції Головного Управління Міндоходів у Київській області Гуцала А.В. за неефективну організацію роботи. 
2. Про стан взаємодії органів внутрішніх справ з Броварською районною державною адміністрацією у сфері забезпечення дотримання норм Конституції і законів України, забезпечення правопорядку, захисту прав і свобод громадян. 
3. Про підготовку об’єктів соціальної сфери та комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2013-2014 років. 
4. Про стан виконання районної Програми зайнятості населення Броварського району Броварського району на 2012-2014 роки за 9 місяців 2013 року. 
5. Про виконання розпорядження Кабінету міністрів України «Про затвердження плану заходів щодо реформування системи надання адміністративних послуг». 
6. Про стан фінансово – бюджетної дисципліни в установах, підприємствах, організаціях району за результатами проведення контрольних заходів державної фінансової інспекції. 
7. Про виконання делегованих повноважень та роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Рожівської сільської ради. 
    З всіх розглянутих питань прийняті розпорядження та дані окремі доручення управлінням, відділам, службам району.
Comments