Новини‎ > ‎

Відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсії, стипендії та інших соціальних виплат

опубліковано 25 черв. 2014 р., 06:31 Інформаційно-довідковий центр
    
    25 червня – у малій залі райдержадміністрації заступник голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела спільне засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсії, стипендії та інших соціальних виплат та робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. 
    На порядку денному комісії розглядалися наступні питання: 
1. Інформація про стан сплати боргів до управління Пенсійного фонду України у м.Бровари та Броварському районі окремими суб’єктами підприємницької діяльності станом на 25.06.2014 року. 
2. Інформація про стан сплати податкового боргу по платежам до місцевого бюджету підприємствами району, які мають заборгованість станом на 25.06.2014 року. 
3. Інформація про виплату заробітної плати працівникам нижче законодавчо встановленого рівня, згідно даним звіту за ф.1-ДФ, у ІІ кварталі 2014 року.
Comments