Відбулось засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

опубліковано 14 трав. 2015 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр
    13 травня  відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості з виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, під головуванням голови комісії, заступника голови райдержадміністрації К.В.Прянішнікової. В засіданні комісії взяли участь начальник Пенсійного фонду України м. Броварах та Броварського району, представники Броварської ОДПІ, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління АПК, відділу економіки та інші члени комісії.
    На засіданні розглядалась інформація щодо погашення податкового боргу до місцевого бюджету по району та по сплаті внесків до Пенсійного фонду окремими суб`єктами господарської діяльності та заслухано керівників боржників підприємств.
    За результатами проведення засідання надано рекомендації щодо шляхів вирішення погашення податкового боргу до місцевого бюджету по району та по сплаті внесків до Пенсійного фонду, які виникли на підприємствах.