Відбулось засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

опубліковано 24 жовт. 2014 р., 01:52 Інформаційно-довідковий центр

23 жовтня
під головуванням виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації К.В. Прянішнікової відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій в районі.
    На цьому засідання було розглянуто два питання:
1. Про початок опалювального сезону 2014-2015 рр. в населених пунктах району;
2. Про затвердження комплексного плану організаційних та протиепідемічних (профілактичних) заходів, спрямованих на попередження захворювань на грип та гострі респіраторні захворювання серед населення, уникнення епідемічних ускладнень та можливих летальних наслідків від грипу в Броварському районів в епідемічний сезон 2014-2015 рр.
    Заслухавши і обговоривши доповідь завідувача сектору з питань цивільного захисту районної державної адміністрації П.П.Ігнатенка комісія вирішила: до 12:00 години 24.10.2014 року Броварській філії ПАТ «Київоблгаз» забезпечити підключення котелень до газопостачання на території населених пунктів району, які надають теплопостачання ЗОШ, НВК, дошкільним навчальним закладам, житловим будинкам та закладам охорони здоров’я.
    По другому питанню після доповіді головного державного санітарного лікаря району О.В. Вакарчук інформація була взята до відома і затверджено комплексний план заходів.