Відбулось засідання міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району у 2017 році

опубліковано 4 квіт. 2017 р., 03:49 Інформаційно-довідковий центр

03 квітня  під керівництвом керівника апарату адміністрації К.В.Прянішнікової відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу із координації проведення оздоровлення та відпочинку дітей Броварського району у 2017 році.
    На засіданні обговорили План заходів щодо організації і проведення оздоровлення та відпочинку дітей та забезпечення фінансування оздоровчої кампанії.
    Особлива увага під час обговорення зверталася на необхідності вжиття заходів, щодо забезпечення у 2017 році не менше 70 % дітей шкільного віку послугами з оздоровлення та відпочинку.
    Службі у справах дітей та сім’ї рекомендовано вжити заходів щодо стовідсоткового забезпечення оздоровленням та відпочинком дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування.
    З відділом освіти райдержадміністрації обговорено доцільність відкриття таборів з денним перебуванням та забезпечення відпочинковими послугами в них 20% школярів.
    Комунальним закладам Броварської районної ради – «Дитяча юнацька спортивна школа», «Центр дитячої та юнацької творчості», «Центр патріотичного виховання учнівської молоді» рекомендовано вжити заходів щодо оздоровлення категорій дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, особливу увагу приділити дітям учасників антитерористичної операції.
    Управлінню Держпродспоживслужби в Броварському районі спільно з відділом освіти та службою у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації у травні здійснити перевірку стану готовності пришкільних таборів та дитячих закладів оздоровлення та відпочинку («Любич») до оздоровчої кампанії.
    Службі у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації вжити заходів щодо організації та забезпечення функціонування наметового табору «Сонячне світло», с. Соболівка.
    За підсумками наради підготовлено протокольне доручення, яке доведено до всіх виконавців.