Відбулось засідання наради щодо перспективного плану об’єднання територіальних громад в Броварському районі

опубліковано 22 серп. 2016 р., 06:39 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 серп. 2016 р., 06:40 ]

22 серпня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько спільно з головою районної ради С.М.Гришко провів нараду щодо перспективного плану об’єднання територіальних громад в Броварському районі.
    На нараді присутні заступник голови адміністрації та районної ради, депутати Київської обласної ради, сільські, селищні голови.
    На порядку денному наради розглядалися питання, щодо створення на території Броварського району однієї об’єднаної територіальної громади.

Цього ж дня голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько спільно з головою районної ради С.М.Гришко провели нараду з тимчасово переміщеними особами з Донецької області та АР Крим, що тимчасово проживають в гуртожитку ФГ «Журавушка» в селищі Велика Димерка.