Відбулось засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Броварській районній державній адміністрації

опубліковано 4 лист. 2015 р., 06:09 Інформаційно-довідковий центр
    04 жовтня в приміщенні великої зали райдержадміністрації відбулось засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при Броварській районній державній адміністрації.
    На засіданні комісії присутні: голова райдержадміністрації В.О.Сінько,заступники голови адміністрації, представники правоохоронних органів, представники районної ради, заявники Тертишник О.І., Лящук П.П.
    На порядку денному комісії розглядалися наступні питання:
    Про розгляд звернення, яке надійло до Київської облдержадміністрації, по питанню неналежного розслідування кримінальних проваджень.
    Повторний розгляд заяви на виконання постанови Броварського міськрайонного суду від 08.04.2015 про причину заборони заявнику користуватися пільгами, передбаченими Законом України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», та надання земельної ділянки для ведення індивідуального дачного будівництва на території Броварського району.