Відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 3 вер. 2014 р., 06:30 Інформаційно-довідковий центр

3 вересня 2014 р.

03 вересня - під головуванням депутата Київської обласної ради, голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.

В засіданні Громадського комітету взяли участь голова Броварської райдержадміністрації О.Є.Кищук, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради, члени Громадського комітету з кожного                   населеного пункту району, заступник військового комісара, місцеві засоби масової інформації.

Перед початком засідання Громадського комітету сприяння українській армії присутні вшанували пам'ять загинувших військовослужбовців, що беруть участь в АТО.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1.  Звіт за використання благодійних внесків за останній тиждень.

2.  Закупівля індивідуальних медичних аптечок для військовослужбовців з Броварського району.

3.  Наявність військової амуніції на складі Громадського комітету сприяння українській армії.

4.  Посилення роботи серед підприємців району щодо збору благодійних внесків для закупівлі військової амуніції.

Голова Громадського комітету Л.А.Вайсфельд передав два прилади нічного бачення учасникам АТО, а також передав комплекти військової амуніції трьом військовослужбовцям, що відправляються на схід країни.

представники федерації футболу Броварського району передали Громадському комітету сприяння українській армії 7 тис. 100 грн. для закупівлі військової амуніції.