Відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 19 вер. 2014 р., 05:27 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 22 вер. 2014 р., 03:56 ]

19 вересня - під головуванням депутата Київської обласної ради, голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.

В засіданні Громадського комітету взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради,                     члени. Громадського комітету з кожного населеного пункту району, заступник військового комісара, місцеві засоби масової інформації.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

1. Звіт за використання благодійних внесків за останній тиждень.

2. Про узгодження діяльності по наданню допомоги військовослужбовцям.

3. Про підготовку пам’ятки для встановлення статусу учасника АТО для розповсюдження в населених пунктах Броварського району.

4. Про надання допомоги у спорядженні працівників міліції, які направляються в зону АТО.

5.Посилення роботи серед підприємців району щодо збору благодійних внесків для закупівлі військової амуніції.