Відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії

опубліковано 3 жовт. 2014 р., 05:21 Інформаційно-довідковий центр

3 жовтня 2014 р.

03 жовтня - під головуванням депутата Київської обласної ради, голови Громадського комітету Л.А.Вайсфельда відбулось засідання районного Громадського комітету сприяння українській армії.
    В засіданні Громадського комітету взяли участь виконуючий обов’язки голови Броварської райдержадміністрації К.В.Прянішнікова, голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, заступник голови районної ради, члени Громадського комітету з кожного населеного пункту району, заступник військового комісара, місцеві засоби масової інформації.
    Засідання Громадського комітету сприяння українській армії розпочалось з оголошення хвилини мовчання за військовослужбовцями, що загинули в зоні АТО.
    На порядку денному розглядалися наступні питання:
1. Звіт про надходження благодійних внесків за останні два тижні.
2. Про придбання та передачі аптечок для військовослужбовців в зоні АТО.
3. Про придбання та передачі комплектів зимового одягу для військовослужбовців.
    Учні Требухівської ЗОШ І-ІІІ ступеня зібрали та передали кошти в сумі 6148 грн. для потреб армії.
    Так Броварським районним Громадським комітетом закуплено та відправлено військовослужбовцям протягом минулого тижня:  1 бронежилет панцир, 33 комплекти ХБ, 75 балаклав, 1 прилад  нічного бачення,  25 плащів прорезинених, 34 пар берц, 16 ватних костюмів, 4 аптечки, 35 шапок зимових, 33 комплекти термобілизни, 5 пар резинового взуття.