опубліковано 19 лист. 2015 р., 04:20 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 19 лист. 2015 р., 22:21 ]
    19 листопада – у великій залі райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» в Броварському районі.
    На порядку денному засіданні робочої групи розглядалися наступні питання:
1. Аналіз виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» по Броварському району.
2. Порядок найменування та перейменування сіл, вулиць, площ тощо, встановлення меморіальних дошок на території Броварського району.
3. Стан виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» по Броварському району. В розрізі перейменування населених пунктів.

19 листопада 2015 р.