Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 16 лип. 2013 р., 02:03 Інформаційно-довідковий центр
    15 липня  - перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М. Кукшин провів розширену оперативну нараду, в якій взяли участь заступники голови, керівник апарату райдержадміністрації, голова районної ради, начальники управлінь, відділів, та служб райдержадміністрації, керівники організацій та служб району, голови сільських, селищних рад.
    На порядку денному розглянуті наступні питання:
1. Про організацію виконання Указу Президента України від 24 травня 2013 р. № 307 «Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території».
2. Інформація про роботу районної виконавчої дирекції фонду соціального страхування за I півріччя 2013 року.
3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
З усіх розглянутих питань надані додаткові доручення.

16 липня 2013 р.

Розглядаючи перше питання перший заступник голови райдержадміністрації В.М. Кукшин наголосив, що за ініціативою Президента України В.Ф. Януковича було оголошено старт найважливішої реформи-реформі місцевого самоврядування.
- Всім керівникам району необхідно відповідально віднестись до виконання вимог Указу Президента України та невідкладно надавати інформацію про недодержання вимог статтей 2,3 Указу для вжиття відповідних заходів-зауважив перший заступник голови райдержадміністрації.