Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 5 серп. 2013 р., 06:27 Інформаційно-довідковий центр

05 серпня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

5 серпня 2013 р.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про виконання доручень голови Броварської райдержадміністрації №36-1 від 18.07.2013 за результатами розгляду на засіданні колегії 18 липня 2013 року питання «Про забезпечення безпеки людей на водних об’єктах броварського району у 2013 році».
2. Інформація про виконання доручення голови Київської облдержадміністрації №76-1 від 15.07.2013 за підсумками результатами розгляду на засіданні колегії КОДА 05.07.2013 питання «Про здійснення організаційних заходів щодо запобігання виконання пожеж в екосистемах Київської області».
3. Про підсумки роботи відділу зі звернення громадян у Броварській райдержадміністрації за І півріччя 2013 року.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.