Новини‎ > ‎

Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 18 лют. 2014 р., 00:03 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 01:52 ]
    17 лютого – перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів розширену оперативну нараду. 
    На нараді присутні голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації. На порядку денному наради розглядалися наступні питання: 
1. Про виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 12.02.2009 року №160 «Про проект районної Програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми та реформування інтернат них закладів «Назустріч дітям» на 2009-2015 роки». 
2. Про виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 11.04.2011 року №579 «Про виконання Програми розвитку галузі культури Броварського району на 2011-2015 роки». 
3. Про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі Семиполківської сільської ради. 
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району. 

17 лютого 2014 р.


    Звертаючись до присутніх перший заступник голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин зазначив: 
    Вирішення питань територіальних громад, створення більш сприятливих умов, спрямованих на задоволення інтересів громадян – це є метою державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства.  Кожного дня ми повинні робити крок за кроком до людини, яка потребує соціального захисту і уваги держави. 
   Під час прямого ефіру, аналізу порушених у ході його питань, що прозвучали в зверненнях різних категорій, став своєрідним фундаментом реалізації соціальних напрацювань районних адміністрації та районної ради. А ще – повніше використовувати потенціал базових положень Закону України «Про звернення громадян» щодо організації їх прийому в райдержадміністрації безпосередньо на місцях під час виїзних прийомів, прямих телефонних зв’язків, а також контролю за чітким дотриманням термінів на оперативне реагування щодо порушених у зверненнях жителів району проблем. І зокрема в сфері житлового будівництва, адже саме в отриманні житла виникла нагальна потреба в земляків, котрі зайняті в соціальній сфері. У тих же педагогів, медиків, культпрацівників, комунальників... 
    Розробляючи Програму соціально-економічного, культурного та духовного розвитку району на 2014 рік, ми передбачили збільшення житлового фонду на 10 тисяч квадратних метрів. У цьому сподіваємося й на допомогу держави. Розуміємо за нинішньої світової фінансово-економічної кризи, яка то набирає обертів, то знову опиняється в стадії спаду, очікувати стабільного надходження субвенцій із держбюджету не доводиться. І все ж ми заклали в плани спорудження таких важливих об'єктів, як два чотириповерхові житлові будинки в Рожнах і Пухівці, два чотириповерхові будинки на 176 квартир у Калиті. Зрозуміло, що частину житла там отримають і працівники, зайняті в сфері об’єктів інфраструктури. Таким чином, а також за активної участі земляків у індивідуальному житловому будівництві сподіваємося частково зняти соціальну напругу. А ще в наших планах - реконструкція двох колишніх гуртожитків під соціальне житло в Заворичах. Перші кроки в цьому плані вже зроблено.  Важко не погодитися з його думкою про те, що на місцях робиться в інтересах людей, не лише дозволяє повніше задовольняти потреби співвітчизників, але й зменшує кількість їх звернень до президентських і урядових структур, місцевих органів влади. 
Comments