Новини‎ > ‎

Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 7 лип. 2014 р., 06:05 Інформаційно-довідковий центр
    07 липня – голова Броварської районної державної адміністрації О.Є.Кищук провів розширену оперативну нараду. 
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, міжрайонний прокурор, державний радник юстиції І класу М.В.Гарник, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації. 

7 липня 2014 р.


    На порядку денному наради розглядалися наступні питання: 
1. Інформація про роботу центру надання адміністративних послуг Броварської райдержадміністрації за І півріччя 2014 року. 
2. Про виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації №42 від 08 лютого 2013 року «Про схвалення проекту Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 роки». 
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району. 
    На засіданні розширеної оперативної наради голова Броварської райдержадміністрації О.Є.Кищук виступив з пропозицією створити громадську організацію, що буде займатися збором матеріальної допомоги військовослужбовцям, що були мобілізовані та беруть участь в АТО. Очолити дану організацію запропонували депутату Київської обласної ради Л.А.Вайсфельду. В свою чергу Л.А.Вайсфельд проінформував присутніх про основні напрямки роботи організації. Голова райдержадміністрації звернув особливу увагу на питання допомоги сім’ям військовослужбовців.
Comments