Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 6 жовт. 2014 р., 06:35 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 7 жовт. 2014 р., 00:45 ]
    06 жовтня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації К.В.Прянішнікова провела розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, керівник апарату адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
        1. Інформація про роботу Броварського міськрайонного управління юстиції.
        2. Інформація про виконання Програми діяльності та фінансової підтримки комунального підприємства редакції газети «Нове життя» на 2014 рік.
        3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
     По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

6 жовтня 2014 р.