Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 24 лип. 2017 р., 04:25 Інформаційно-довідковий центр

24 липня 2017 року у великій залі Броварської районної державної адміністрації відбулась розширена оперативна нарада під головуванням заступника голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плаксі.
   На порядок денний наради виносились такі питання:
1. Інформація про надання Броварським міськрайонним центром зайнятості послуг по обслуговуванню населення та роботодавців.
2. Інформація про хід літньої оздоровчої кампанії 2017 року
3. Інформація про хід проведення підготовки до опалювального періоду у 2017-2018 роках.
4. Інформація про стан заборгованості по місцевим податкам у Броварському районі.
5. Інформація про стан та перспективи запровадження профільного навчання, допрофільної підготовки та результати ДПА та ЗНО в загальноосвітніх навчальних закладах Броварського району.
6. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.

Під час наради заступник голови Броварської райдержадміністрації Ю.С. Плакся наголосив на необхідності приділити увагу підготовці котелень комунальних підприємств, навчальних закладів та закладів культури до нового опалювального сезону та запланував проведення спільної наради з представниками комунальних підприємств. Сільськими, селищними головами та представниками Броварської філії ПАТ «Київоблгаз».