Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 2 вер. 2013 р., 06:58 Інформаційно-довідковий центр
    02 вересня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації О.В.Онашко провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні виконуючий обов’язки голови районної ради В.Є.Шульга, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.

2 вересня 2013 р.

На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Про виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації від 19 листопада 2012 року №1893 «Про ухвалення проекту Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки Віл-інфікованих і хворих на СНІД в Броварському районі на 2012-2013 роки».
2. Про роботу реєстаці йної служби Броварського міськрайонного управління юстиції.
3. Про роботу районного відділу Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України у Київській області.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.