Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 21 жовт. 2013 р., 06:10 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 06:27 ]
    21 жовтня – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів розширену оперативну нараду.

21 жовтня 2013 р.

На нараді присутні голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Реалізації проекту «Якісна і доступна медицина – кожному» в Броварському районі.
     - Реалізуючи медичну реформу на Броварщині влада постійно сппрямовує всі зусилля на забезпечення кожного сільського мешканця району доступною та якісною медециною. Сьогодні неодноразово наголошується на підвищення якості обслуговування хворих, адже саме людина стоїть на основі реформування цієї галузі. Нова модель медичного обслуговування спрямована на створення відповідних умов лікування та своєчасне надання допомоги кожній людині, яка цього потребує - зазначив виконуючий  обов’язки голови Броварської райдержадміністрації В.М.Кукшин.
 -  Нині в рамках реформування медичної галузі відбувається процес формування закладів первинної та вторинної медичної допомоги - додав головний лікар ЦРЛ В.В.Багнюк.
2. Інформація про роботу відділу виконавчої служи Броварського міськрайонного управління юстиції.
3. Інформація про роботу служби у справах дітей та сім’ї Броварської райдержадміністрації за 9 місяців 2013 року.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.