Новини‎ > ‎

Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 4 лист. 2013 р., 23:25 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 лист. 2013 р., 22:55 ]
    04 листопада – виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин провів розширену оперативну нараду. 
    На нараді присутні  голова районної ради А.В.Деменко, заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації. 
    

4 листопада 2013 р.

    На порядку денному наради розглядалися наступні питання: 
1.Реалізація в районі завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин. 
     Виконуючий обов’язки голови Броварської районної державної адміністрації В.М.Кукшин зазначив:
 - Реалізовуючи завдання Президента України В.Ф. Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин та додаткові доручення голови обласної держадміністрації А.Й. Присяжнюка  серед пріоритетних напрямів підтримки влади в задоволенні етнокультурних потреб національних меншин є: 
- впродження звичаїв і традицій різних етносів; 
- всебічний розвиток їхньої мови і освіти; 
    Самодіяльного і професійного мистецтва, збереження памʼяток національної культури. 
    В районі проживають росіяни, білоруси, поляки, вірмени, азербайджанці, татари та інші національності. Створені необхідні умови для ефективної участі осіб, які належать до національних меншин у культурному житті, у мовній самобутності, в підтримці традицій. 
    Влада району аналізує і намагається задовольнити нагальні потреби представників національних меншин, а також створити умови для їх гармонічного співіснування в рамках поліетнічного регіону, щоб реалізовувався їх внутрішній потенціал та стимулювалась громадська активність. 
    За фінансової підтримки ЄС в Броварському районі з 2012 по 2014 роки реалізовується проект «Багатство в різноманітті. Підняття культурного рівня національних меншин». Мета цього проекту - розвиток культурного різноманіття та підтримка культур національних меншин через посилення спроможності органів місцевого самоврядування та державної влади, ОГС, керівників культурних установ у місцевих громадах України. 
    В цьому проекті приймають участь дві територіальні громади Броварського району: громада з с. Семиполки (де проживають вірмени) та з смт. Калинівка (де проживають поляки). Координатором проекту в Броварському районі є Громадське Обʼєднання «Комітет громадського самоврядування Київської області» головою якого є Т.Ф. Немчина. 
    Протягом 2012-2013 років були проведені такі заходи: 
1. Оцінка потреб національних меншин. (опитані представники громад, виявлено потреби, зроблено відповідний аналіз) 
2. Проведено чотири навчальних тренінги на базі муніципальної школи в с. Калинівка на такі теми: «Міжкультурний менеджмент», «Розвиток громад у мультикультурному оточенні», «Основи менеджменту у сфері культури», «Лідерство та побудова партнерства». 
3. 08-09 листопада 2013 року відбудеться запланований тренінг на тему: «Менеджмент проектів». 
4. Організатори подарували інформаційні дошки з інформацією про проект та можливість зворотного звʼязку. Дошки розміщені в сільських радах. 
5. Розроблені місцеві плани культурного розвитку, які враховують культурні потреби національних меншин та вразливих груп в с. Семиполки та с. Калинівка. 
6. Створені робочі групи в цих селах по розробці проектів для культурного розвитку території. Проведено по чотири засідання груп, підписані протоколи і звіти про результати роботи. 
7. Розроблені два проекти, які претендують на отримання фінансування ЄС: 
- в с. Семиполки – спортивно-ігровий майданчик біля школи; 
- в с. Калинівка – арт-кафе в будинку культури . 
8. Відбулося опитування громад щодо доцільності реалізації запланованих проектів в форматі «Відкритий простір». Були присутні по 50 чоловік в кожному селі. 
    Результатами цього заходу стало обʼєднання мешканців села біля проблем локального характеру та можливості вирішення цих проблем самотужки.

2.Про виконання розпорядження голови Броварської райдержадміністрації від 19 листопада 2012 року №1895 «Про проект програми діяльності та фінансової підтримки Броварської редакції міськрайонного радіомовлення на 2013 рік». 
3.Інформація про роботу Броварського підрозділу ЗАТ АЕС «Київобленерго» за 10 місяців 2013 рік. 
4.Про передачу об’єктів державної власності в комунальну власність. 
5.Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району. 
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.
Comments