Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 9 лист. 2015 р., 04:50 Інформаційно-довідковий центр
    09 листопада – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про проведення в Броварському районі благодійної акції «Місія добра».
2. Інформація про стан захворюваності на грип та ГРВІ в районі та план протиепідемічних та профілактичних заходів по попередженню захворюваності.
3. Інформація про виконання наказу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру № 80 від 20.05.2015 року «Про внесення змін до наказу Держземагенства України від 29.09.2015 № 47».
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

9 листопада 2015 р.