Відбулось засідання розширеної оперативної наради

опубліковано 21 бер. 2016 р., 02:25 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 21 бер. 2016 р., 02:36 ]
    21 березня – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про підсумки роботи управління Пенсійного фонду України в м. Броварах та Броварському районі за 2015 рік та початок 2016 року.
2. Інформація про результати роботи Броварського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2015 році.
3. Інформація про протиепізотичні заходи та боротьбу з хворобами тварин.
4. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.

21 березня 2016 р.