опубліковано 15 лют. 2016 р., 03:54 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 15 лют. 2016 р., 04:52 ]
    15 лютого – голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько провів розширену оперативну нараду.
    На нараді присутні голова районної ради С.М.Гришко, заступники голови адміністрації, начальники управлінь, відділів, організацій та служб району, сільські та селищні голови, представники засобів масової інформації.
    Перед початком наради голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько представив новопризначеного начальника управління АПР Дмитренко В.І. та начальника відділу культури Сокаль Т.А.
    На порядку денному наради розглядалися наступні питання:
1. Інформація про роботу Управління Держгеокадастру у Броварському районі за 2015 рік.
2. Інформація про роботу архівного сектору Броварської районної державної адміністрації за 2015 рік.
3. Інформація керівників служб, які забезпечують життєдіяльність району.
    По всіх розглянутих питаннях дані доручення управлінням, відділам, службам району.
   Цього ж дня було проведено засідання робочої групи з питань реалізації Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» в Броварському районі.
    На порядку денному робочої групи розглядалися наступні питання:
1. Аналіз виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» по Броварському району.
2. Порядок подання документації про перейменування об’єктів топоніміки до Київської облдержадміністрації.
3. Про порядок надання інформації щодо перейменування об’єктів топоніміки до відділу містобудування та архітектури.
4. Про крайні терміни для виконання закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

15 лютого 2016 р.