Новини‎ > ‎

Відбулась зустріч з представниками громадських організацій

опубліковано 15 лист. 2013 р., 00:13 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 4 бер. 2014 р., 04:50 ]

14 листопада 2013 р.

  
14 листопада – в приміщені малої зали райдержадміністрації відбулась зустріч з представниками громадських організацій на тему: Взаємодія органів виконавчої влади з громадськими організаціями. 
    В зустрічі взяли участь, перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин, керівник апарату райдержадміністрації Ю.І.Кушніренко, начальники управлінь, відділів та служб райдержадміністрації, представники громадських організацій Броварського району. 
    Представники громадських організацій виносили на розгляд наступні питання: 
 - замовлення соціальних послуг управлінням соціального захисту населення у громадських організацій; 
 - залучення громадських організацій до відзначення релігійних свят і пам’ятних дат; 
 - затвердження положення про надання грантів для реалізації проектів громадськими організаціями; 
- широкого впровадження практики громадських слухань та консультацій з громадськістю.

    Перший заступник голови райдержадміністрації В.М.Кукшин зазначив: 
    Ми повинні сприяти встановленню максимальної відкритості, прозорості та підзвітності суспільству органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, забезпечити участь інститутів громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної, регіональної політики, зокрема, шляхом створення умов для забезпечення широкого ефективного представництва інтересів громадян в органах виконавчої влади та органах місцевого самоврядування. Управлінням, відділам і службам райдержадміністрації необхідно проводити регулярні консультації із громадськістю з найважливіших питань життя як населених пунктів району, так і всього району зокрема. 
    Наші управління, відділи і служби повинні активно співпрацювати з громадськими організаціями тому, що влада не може бути відокремлена від суспільства. Тільки через активну участь у суспільних процесах у людини формуються відповідні цінності щодо необхідності участі у громадському житті. Ресурс інститутів громадських організацій є великим інтелектуальним потенціалом і при його активізації він допоможе вирішити питання розвитку району. 
    Представники громадських організацій висловили пропозиції щодо проведення круглих столів, зустрічей з представниками виконавчої влади на постійній основі.
Comments