Відбувся благодійний захід в рамках районної мистецької акції з метою підтримки військовослужбовців – учасників АТО «В єднанні сила»

опубліковано 10 лист. 2014 р., 04:10 Інформаційно-довідковий центр   [ оновлено 14 лист. 2014 р., 00:42 ]

10 листопада 2014 р.

07 листопада у Калинівському селищному Будинку культури відбувся благодійний захід в рамках районної мистецької акції з метою підтримки військовослужбовців – учасників АТО «В єднанні сила»
    У фойє закладу культури учнями Дитячої школи мистецтв Броварського району та Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів було організовано виставку тематичного малюнку. Калинівська бібліотека зробила книжково-інформаційну виставку.
    Перед учасниками заходу виступили: селищний голова – Пузан Г. М.,  депутати Броварської районної ради Калашник В.І. та Ігнатенко П.П.
    До залу були запрошені воїни, призвані від Калинівської сільської ради, що знаходились в даний час на ротації. Молодь мала змогу задати питання та отримати відповіді від Кучеревського Володимира Анатолійовича.
    Естрадні виконавці та вокальний колектив Калинівського селищного Будинку культури подарували свій виступ всім присутнім.
    Під час заходу проводився збір благодійних коштів для придбання теплого одягу та обмундирування для воїнів.