Відбувся Форум місцевого розвитку спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

опубліковано 18 бер. 2015 р., 07:47 Інформаційно-довідковий центр

16 березня в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».
    В форумі взяли участь співголови Координаційного комітету форуму місцевого розвитку Броварського району К.В.Прянішнікова, С.М.Гришко, заступник комітету В.М.Кукшин, координатор проекту ЄС/ПРООН програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Київській області С.М.Василенко, начальник відділу економіки О.В.Козачок, сільський голова с.Засим’є Л.В.Спичак, сільський голова с.Шевченкове В.М.Дяченко, сільський голова с.Красилівка Р.Л.Нагібіна, Великодимерський селищний голова А.Б.Бочкарьов, представники громад населених пунктів, що беруть участь у проекті, начальники управлінь, відділів та служб району.
    На порядку денному форуму обговорили:
1. Підсумки проведеної роботи по впровадженню МРГ-ІІІ та план подальших дій.
2. Законодавчі аспекти, що стосуються реєстрації громадських організацій.
3. Порядок оподаткування громадських організацій згідно з чинним законодавством.
4.Фінансові можливості територіальних громад району, що беруть участь в реалізації спільного проекту.
    Після обговорення порядку денного координатор Проекту Василенко С.М. провела тренінг з питання «Створення Громадської організації, Планування роботи».