Відбувся Форум місцевого розвитку спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ»

опубліковано 18 бер. 2016 р., 05:14 Інформаційно-довідковий центр

18 березня в приміщенні малої зали райдержадміністрації відбувся Форум місцевого розвитку спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».
    В форумі взяли участь керівник апарату Броварської райдержадміністрації К.В. Прянішнікова, координатор Проекту ЄС/ПРООН програми «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Київській області С.М. Василенко, виконуючий обов’язки начальника відділу економіки К.В. Мельниченко, голови сільських рад, голови та представники громадських організацій населених пунктів, що беруть участь у Проекті.
    На порядку денному Форуму розглядалися наступні питання:
1. Підсумки проведеної роботи по впровадженню МРГ-ІІІ та план подальших дій (Координатор Проекту МРГ-ІІІ).
2. Звіт громад про стан впровадження мікропроектів (доповідали голови громадських організацій).
3. Законодавчі аспекти , що стосуються передачі вартості об’єкту на баланс.
4. Передача досвіду впровадження мікропроектів іншим громадам (Координатор РРЦ).