Новини‎ > ‎

Відбувся мітинг – реквієм з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні

опубліковано 23 черв. 2014 р., 02:06 Інформаційно-довідковий центр
    22 червня – голова Броварської районної державної адміністрації О.Є.Кищук взяв участь в проведенні мітингу – реквієму з нагоди Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні, який відбувся біля пам’ятника загиблим воїнам селища В.Димерка. 
    Цей захід розпочався з покладання до підніжжя пам’ятника, дітьми загальноосвітньої школи, гірлянди слави. Від районної державної адміністрації та районної ради покладено кошик з живими квітами, запалено свічки пам’яті. 
    З промовою до присутніх зверталися голова районної державної адміністрації О.Є.Кищук, голова районної ради С.М.Гришко, голова Великодимерської селищної ради А.Б.Бочкарьов, голова Броварської районної організації ветеранів війни і праці, Збройних Сил і правоохоронних органів Капшука В.Д. 
    Хвилина мовчання за загиблими воїнами в період ВВВ була оголошена головою районної державної адміністрації О.Є.Кищуком
    Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Під таким гаслом пройшли мітинги – реквієми в кожному населеному пункті Броварського району. В заходах взяли участь голови сільських, селищних рад, депутати всіх рівнів, ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадських організацій, актив населених пунктів. У всіх населених пунктах на приміщеннях установ і організацій були приспущені державні прапори України.
Comments