Відбувся мітинг-реквієм до 29 річниці аварії на ЧАЄС

опубліковано 24 квіт. 2015 р., 04:51 Інформаційно-довідковий центр
    24 квітня біля пам’ятника учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, який знаходиться перед управлінням ГУ МНС України в Київській області відбувся мітинг-реквієм .
    В заходах по вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС взяв участь голова Броварської районної державної адміністрації В.О.Сінько, голова районної ради С.М.Гришко, міський голова м.Бровари І.В.Сапожко які виступили зі словами подяки учасниками аварії та нагородили активних ліквідаторів Почесними грамотами.
    Вшановуючи пам'ять загиблих учасників аварії благочинний Української православної церкви, протоієрей церкви Покрови Пресвятої Богородиці Михайло Лесюк провів молебень.
    До підніжжя пам’ятника були покладені кошики живих квітів від адміністрації та районної ради.
    Перед присутніми виступив дитячий хореографічний ансамбль з патріотичною піснею «Це моя Україна!»

24 квітня 2015 р.